Yeni Gelenler ve Elbise Kategorisinde %10 İndirim Yeni Gelenler ve Elbise Kategorisinde %10 İndirim Yeni Gelenler ve Elbise Kategorisinde %10 İndirim Yeni Gelenler ve Elbise Kategorisinde %10 İndirim

Hakkımızda

Herkese merhaba :)

Ben Sevcan ÖZKAN. Gazi üniversitesi Tekstil Öğretmenliği mezunuyum. Yani ben tekstilin ipliğinden kumaşına, apresinden baskısına, boyasından nakışına, tasarımından konfeksiyonuna her alanının eğitimini aldım. İşte bu nedenle de ürünleri mağazama alırken ince eleyip sık dokuyorum.
Yıllarca çok büyük firmalarda desen tasarımcısı olarak çalıştım. Kızımın doğumuyla kurumsal kimliğimi bir kenara bıraktım.
Defnemden sonra çocuk giyimine ilgim artmaya başladı. Çalışmayı üretmeyi seven biri olarak kızım da kreşe başladığı için bir şeyler yapmam gerektiğini hissettim. Kendi çocuğuma ne giydirmek istiyorsam aynı kalite ve özende başka çocuklar da giysin istedim. Hem sağlıklı hem ekonomik hem de renkli eğlenceli ürünler getirdim.
Kısaca işleyişten bahsedersem; ben ürünü sadece görseline göre değil dokunarak kalitesine göre alırım, tek tek kontrol ederim. Ölçüsünü alırım. Fotoğrafını ve videosunu çekerim. Şeffaf poşetlerde paketlerim ve raflara bedenleri yazılı bir şekilde kaldırırım. Daha sonra sipariş aldığımda kargoya hazır hale getiririm. Bu nedenle siparişiniz aynı gün içerisinde kargoya verilir ;)
Sizler gibi ben de isterim ki kıyafetlerimiz biran önce ulaşsın. Ulaşsın ki çocukların yüzündeki gülümsemeyi hissedebileyim. İşte bu benim için paha biçilmez. Sizlerin geri dönüşleri sayesinde (olumlu olumsuz) Pinkitokids i çok daha iyi yerlere taşımayı planlıyorum. Bu yolculukta bana güvenip eşlik eden herkese sonsuz teşekkürler 

Sevgilerimle
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...